Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

RAPORT O STANIE GMINY ZA 2018 r.

- udział mieszkańców w debacie

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
„Dzień Szalejowa Górnego” PDF Drukuj Email
środa, 19 września 2012 11:04

b_150_100_16777215_0___images_phocagallery_14wrzesnia_sz2.jpg8 września w Domu Ludowego w Szalejowie Górnym i na terenie wokół odbyła się impreza integrująca mieszkańców oraz promująca ideę Odnowy Wsi Dolnośląskiej pod nazwą „Dzień Szalejowa Górnego”. Organizatorami było Towarzystwo Miłośników Szalejowa Górnego i  Dolnego oraz Rada Sołecka Szalejowa Górnego. Przybyli zainteresowani goście
i mieszkańcy. Rozstrzygnięto konkurs na „Wizję artystyczną Szalejowa Górnego”- zwycięzcą okazał się autor wierszy o Szalejowie Górnym pan Wiesław „Wiech” Brukiewa. Zwyciężczynią konkursu wiedzy o naszej wsi została pani Lidia Szewców. Pani Lidia była najlepsza także w konkursie na najciekawszą rymowankę o Szalejowie Górnym. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla małych i dużych – koncert wiolonczelowy p. Timoth’ego Imlay’a, występy zespołów „Jarzębinki i Batiary” i „Folkowe babki” z Roszyc, układanie puzzli z obiektami znajdującymi się na terenie naszej wsi, warsztaty plastyczne, konkurencje sportowe, malowanie twarzy, kawiarenka, pyszności z grilla. Wystawa pt. „Poznaj miejsce, w którym mieszkasz” poświęcona historii Szalejowa Górnego cieszyła się niezwykłym zainteresowaniem. Na zakończenie w Domu Ludowym odbyła się zabawa taneczna przy muzyce zespołu „pAW”.
„Dzień Szalejowa Górnego” zachęcił mieszkańców do włączania się w działania na rzecz odnowy wsi. Kolejnym zadaniem projektu opracowanego w ramach „Odnowy wsi dolnośląskiej” jest wykonanie tablicy informacyjnej  z mapą i numerami budynków wsi.
członkini T.M.Sz.G.i D. – Marta Lutosławska

b_150_100_16777215_0___images_phocagallery_14wrzesnia_sz1.jpgb_150_100_16777215_0___images_phocagallery_14wrzesnia_sz3.jpg 

 

 

 

 

 

Impreza współfinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”,
zadanie: „Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi”

b_150_100_16777215_0___images_phocagallery_14wrzesnia_dolny.pngb_150_100_16777215_0___images_phocagallery_14wrzesnia_odnowaw.png

Poprawiony: środa, 19 września 2012 11:18
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com