Bal u Królowej Śniegu PDF Drukuj Email
piątek, 09 lutego 2018 00:14

altKto z nas nie lubi się bawić? Z pewnością zdecydowana większość nie ma nic przeciwko temu, by raz na jakiś czas móc pobawić się do białego rana, w doborowym towarzystwie, przy super muzyce i we wspaniałej scenerii.

Taką możliwość mieli wszyscy ci, którzy zdecydowali się wziąć udział w VIII balu karnawałowym w sali Podhalanka w Krosnowicach, w dniu 3 lutego.

Tradycyjnie bal zorganizowany został przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej w Krosnowicach.

Przy jego przygotowaniu pracowało wielu ludzi – dyrekcja, nauczyciele i rodzice, których zadaniem było m.in. przyozdobienie sali oraz pozyskanie od sponsorów fantów, prezentów.

Każdy kto przekroczył próg sali mógł poczuć swoistą magię. Znalazł się w innej krainie – Królowej Śniegu. Sama królowa, w której rolę wcieliła się Karolina Muszyńska, witała wszystkich przybywających na bal. Sceneria przypominała kraj ociekający śnieżnymi gwiazdkami, białym puchem i migoczącymi światełkami.

Jak każdego roku, tak i teraz, nie zabrakło atrakcji dla uczestników.

Można było zakupić los (każdy wygrywał) i stać się szczęśliwym posiadaczem pięknie uszytych poduszek ze śnieżnym motywem oraz innych, smacznych drobiazgów. Nie zabrakło czekoladowego walczyka, cudnych, białych róż sprzedawanych podczas tańca, za których nabycie panowie darowali dowolną kwotę. Odbyło się dodatkowe, szczęśliwe losowanie numerów biletów, za które rozdane zostały nagrody w postaci: wejściówek na krytą pływalnię, na siłownię, do salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Można było zrobić sobie zdjęcie z Królową Śniegu, a także wylicytować z nią taniec. Chętnych składających datki nie zabrakło, a wszystkie zebrane podczas zabawy pieniądze przeznaczone będą na stypendia dla najzdolniejszych uczniów naszej szkoły oraz inne uczniowskie potrzeby.

Gości zachwyciły również smaczne dania przygotowywane pieczołowicie przez Adriannę Plaszczak i Annę Włodarczyk, a także wspaniała muzyka w wykonaniu zespołu „Efekt”.

Hmmmm, wspaniale było bawić się na tym balu, wśród takich fantastycznych gości i gospodarzy.

Tekst: Anna Hnatów-Biela

Foto: Anna Hnatów-Biela i Agnieszka Czapowska-Lewandowska